Paski Foliowe

Paski Foliowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Folmet” Henryk Bazyliński jest producentem pasków foliowych do tubowania jelit, tzw. soft tubes. Foliowe paski produkowane są z surowca pierwotnego, z polietylenu, techniką ekstruzji. Specjalnie dobrana receptura surowca PE pozwala na uzyskanie odpowiedniej sztywności paska wymaganej przez klienta.

Ponad to powierzchnia zewnętrzna paska posiada strukturę strunową, która w procesie konfekcjonowania jelit naturalnych pomaga w łatwym odprowadzaniu wody, w rezultacie czego proces konfekcjonowania pasków przebiega sprawniej. Dodatkową cechą naszych pasków foliowych, jest możliwość barwienia czterech strun paska, co daje możliwość łatwej segregacji produktu końcowego – naturalnych osłonek jelitowych na pasku.

Najczęściej produkowane przez nas paski, to paski tzw. „ blue line” , z czterema strunami w kolorze niebieskim.

W ofercie firmy „Folmet” znajdują się również, foliowe paski z punktowym zgrzaniem na końcu paska. Produkt ten poza wyżej wymienionymi cechami ( odpowiednia sztywność, odprowadzanie wody, barwione struny) posiada punktowo zgrzaną zakładkę na końcu paska. Dzięki temu pasek ten, mimo złożenia w pół jest otwarty, co przekłada się na szybszy oraz bardziej efektywny proces marszczenia jelit naturalnych na paskach foliowych.

Specyfikacja pasków foliowych:
– Szerokość pasków od 18 mm do 38 mm
– Długość pasków do 650 mm
– Kolor pasków według wymagań klienta
– Paski produkujemy z surowca pierwotnego
– Możliwość dobrania sztywności paska wg preferencji klienta

    Nasze pozostałe produkty: