Foliowa peleryna fryzjerska

Foliowa peleryna fryzjerska

Jednorazową foliową odzież ochronną produkujemy od prawie dwóch dekad, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w branży. Do naszej oferty wprowadziliśmy PELERYNĘ FRYZJERSKĄ dla salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych.

Jednorazowa peleryna fryzjerska ma dwie bardzo ważne funkcje. Jedną z nich jest ochrona przed zabrudzeniami np. podczas zabiegu zmiany koloru włosów czy też podczas strzyżenia. Natomiast drugą funkcją peleryny fryzjerskiej jest ochrona przed niewidzialnymi gołym okiem drobnoustrojami, czyli wirusami oraz bakteriami.
Nasza foliowa odzież ochronna zapewnia najwyższy poziom zabezpieczenia przed zanieczyszczeniami oraz drobnoustrojami, w rezultacie czego jej stosowanie jest najlepszym sposobem do zachowania odpowiedniej higieny. Bardzo istotną zaletą foliowych materiałów ochronnych jest ich jednorazowy charakter oraz niska cena. Poprzez połączenie tych dwóch cech otrzymaliśmy produkt idealny do ochrony przed zabrudzeniami oraz drobnoustrojami takimi jak wirusy (COVID-19) czy bakterie.
Dzisiejsze czasy pokazały całemu światu jak ważna jest higiena oraz to w jaki sposób ją zapewniamy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie odpowiemy na pytania oraz doradzimy w taki sposób, aby wybrany produkt był dopasowany do Państwa potrzeb.

Folię na peleryny fryzjerskie produkujemy z polietylenu niskiej gęstości LDPE z granulatów Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. z Płocka lub z surowców importowanych. Użyte do produkcji tworzywo posiada dodatki antyblokingowe, antyutleniające, poślizgowe , dzięki czemu peleryna jest wygodna w użytkowaniu.
Foliowe peleryny fryzjerskie wykonane są przez nas w formie pakietów peleryn na zrywce. Jeden pakiet może zawierać od 20 do 100 szt. peleryn i jest wyposażony w otwory do zawieszania. Szerokość peleryn [s] z folii bezbarwnej lub kolorowej wynosi od 750 do 1500 mm, wysokość całkowita [w] (długość ) do 1800 mm. Grubość od 20 μm do 50 μm (od 0,02 mm do 0,05mm).

Oferowane przez nas jednorazowe foliowe peleryny fryzjerskie zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane zgodnie z normami PN EN ISO 9001:2009 oraz EN ISO 13688:2013, nasze produkty ochronne spełniają wymagania dla środków ochrony indywidualnej zawarte w Dz.U. Z 2005 r nr 259.

Jednorazowa odzież ochronna odpowiada wymaganiom higienicznym i jest zgodna z wytycznymi zawartymi rozporządzeniach Unii Europejskiej:

-nr 1935/2004
-nr 2016/425.

Nasze ŚOI ( środki ochrony indywidualnej) spełniają wymagania dyrektyw tak zwanego „Nowego Podejścia”, oznaczenie CE.

Foliowa peleryna fryzjerska na zrywce:

Szerokość 750 - 1500mm
Długość do 1800mm
Grubość od 20 μm

    Nasze pozostałe produkty: