Rękaw foliowy z nadrukiem

Rękaw foliowy z nadrukiem

Firma „FOLMET” jest producentem folii z nadrukiem. Nadruk wykonywany jest metodą fleksograficzną na produkowanych przez nas rękawach foliowych, półrękawach, taśmach, workach oraz na jednorazowym asortymencie ochronnym –  fartuchy ochronne, peleryny fryzjerskie. Istnieje również możliwość nadruku na powierzonych foliach.  Proces nadruku wykonywany jest na drukarce fleksograficznej do trzech kolorów. Dzięki zastosowaniu tej metody druku, folia może być nośnikiem różnorodnych informacji pomocnych dla klienta. Nadrukowane może być również logo Twojej firmy i jej pełna nazwa co pozytywnie wpłynie na identyfikację i promocję Twojego przedsiębiorstwa. Nasze duże doświadczenie oraz wykorzystywane prze nas technologie produkcji, pozwalają na oferowanie Państwu produktów wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Specyfika folii z nadrukiem

 • szerokość folii – od 300 do 1100 mm
 • folia bezbarwna lub barwiona na dowolny kolor
 • grubość folii – od 0,025 do 0,2 mm
 • nadruk do trzech kolorów
 • folia z surowca pierwotnego lub wtórnego

Zapewniamy doskonałą jakość wszystkich naszych produktów. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania!

  Przygotowanie folii do nadruku – projektowanie

  Jako producent folii polietylenowych z nadrukiem, oferujemy pełne wsparcie w przygotowaniu projektu w każdym detalu. Nasz doświadczony zespół zapewni pomoc na każdym etapie projektu. Pierwszy etap polega na dostarczeniu nam projektu nadruku, ale nie jest to konieczne, grafikę możemy zaprojektować w naszym biurze według Państwa wytycznych . Drugim etapem jest zlecane firmie zewnętrznej wykonanie fotopolimeru, który jest nośnikiem grafiki podczas procesu drukowania. Po otrzymaniu fotopolimeru projekt zostaje wdrażany do produkcji, w wyniku czego otrzymujemy produkt z pożądanym nadrukiem.

  Przygotowanie folii do nadruku metodą fleksograficzną to nie tylko sam proces drukowania.  Już na etapie wytłaczania folii wymagane są odpowiednie modyfikacje jej powierzchni, aby produkt końcowy był wysokiej jakości. Najbardziej istotnym etapem pośrednim jest proces jonizacji, który aktywuje powierzchnię folii. Dzięki aktywacji folii uzyskuje ona właściwości absorpcyjne (wchłanianie) i może stać się absorbentem w procesie absorpcji farb rozpuszczalnikowych szybkoschnących (absorbat). Do nanoszenia nadruku używamy farb bezpiecznych dla produktu oraz użytkowników.

  Folia polietylenowa z nadrukiem – zalety i zastosowanie

  Folia polietylenowa PE, wykorzystywana jest w wielu branżach przemysłowych, w formie rękawów, półrękawów, worków, taśm czy też w postaci asortymentu ochronnego takiego jak fartuchy jednorazowe. Możliwość wykonania folii z nadrukiem pozwala na dostosowanie wyglądu produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Najczęściej klienci zamawiają nadruki takie jak:

  • nazwa firmy oraz logo
  • hasło reklamowe
  • kody kreskowe
  • skład surowcowy

  Nasze pozostałe produkty: