Jednorazowe fartuchy foliowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Folmet" Henryk Bazyliński jest producentem jednorazowych fartuchów foliowych od prawie dwóch dekad, w związku z tym możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych producentów tego typu asortymentu w Polsce. Nasze fartuchy ochronne wykonane są z wytłaczanej przez nas folii PE. Folia polietylenowa wytłaczana z surowców pierwotnych jest najlepszym wyborem jako materiał na fartuchy, ponieważ, po pierwsze jest obojętna chemicznie w rezultacie czego nie wchodzi w reakcję chemiczną przy bezpośrednim kontakcie np. z artykułami spożywczymi. Po drugie folie polietylenowe mogą być poddawane recyklingowi, w związku z tym surowiec PE może być powtórnie wprowadzony do obrotu tworzyw sztucznych, co przyczynia się do ochrony naszego środowiska naturalnego.
Oferowane przez nas fartuchy jednorazowe produkowane są zgodnie z norma PN EN ISO 9001:2009 oraz odpowiadają wymaganiom higienicznym i są zgodne z wymaganiami zawartymi w art. 3 i 4 rozporządzenia Unii Europejskiej nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27.10.2004 r.

Jednorazowy fartuch foliowy ma bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu jak i również w życiu codziennym.

Zastosowanie:

Przemysł ( obsługa i czyszczenie maszyn )
Przemysł spożywczy ( mięsny, rybny, mleczarski, owocowo-warzywny)
Przemysł kosmetyczny ( zakłady fryzjerskie, groomerskie)
Placówki służby zdrowia
Ośrodki dydaktyczne ( szkoły, przedszkola)
Produkt ten odpowiada wymaganiom higienicznym i jest zgodny z wymaganiami zawartymi w art. 3 i 4 rozporządzenia Uni Europejskiej nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej z dnia 27.10.2004 r.