FOLMET Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe FOLMET powstało w 1990r. jako spółka z o.o., która w 1997 roku, zmieniła formę prawną na JDG, następnie w roku 2023 jednoosobowa działalność gospodarcza została wniesiona aportem do nowo powstałej spółki FOLMET Sp. z o.o.

Firma nasza posiada wdrożony Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN EN ISO 9001:2009.

Czym się zajmujemy?

Przedmiotem działalności firmy  „FOLMET” jest przetwórstwo tworzyw sztucznych – produkcja asortymentu foliowego, węży odpływowych do pralek i zmywarek oraz elementów plastikowych w procesie wtrysku. Do produkcji zostały zakupione maszyny oraz podzespoły niezbędne w linii technologicznej. Działalność przedsiębiorstwa ma na celu zaspokajanie potrzeb odbiorców kooperacyjnych i rynkowych w produkty dobrej jakości. Współpracujemy z zakładami przetwórstwa spożywczego (przemysł mięsny, rybny), z producentami pralek, zmywarek, hurtowniami oraz indywidualnymi odbiorcami naszych produktów.   

Projekty UE

W grudniu 2007 roku zakończyliśmy realizację projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego poziom dofinansowania 60%  – „Innowacyjna proekologiczna rozbudowa zakładu produkcji tworzyw sztucznych z systemem recyclingu – FOLMET Białogard”

projekt nr SPOWKP/2.2.1/32/0006
Inwestycje zrealizowano w 2007r w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw

Priorytet 2 Bezpośrednie wsparcie przedsiębiorstw
Działanie 2.2 Wsparcie konkurencyjności produktowej i technologicznej przedsiębiorstw
Poddziałanie 2.2.1 Wsparcie dla przedsiębiorstw dokonujących nowych inwestycji

polska agencja rozwoju przedsiębiorczości - prrojekt firmy folmet
UDPPK
zarr

Zostaw nam wiadomość - przedstawimy Ci ofertę